novinky a poznatky ze světa živorodých ryb

Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6437"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
koukal jsem že sháníte xenophallus umbratilis sice v současné době zatím nic navíc nemám z důvodu potěru, ale v průběhu jara až doroste, vyberu si z něho nějaké kusy do chovu, tak zbylé budou k mání, v případě zájmu mě kontaktujte na email lubos.jedlinsky@seznam.cz
афигеть!!! АФФТАРУ ЗАЧОТ! smiley
Cd italská opera

To bude tím, že nemají stálou potřebnou péči, když hospodář není přítomen. S takovou Ti toho z chovů mnoho nezůstane. Taky jsem kdysi pobýval delší dobu v zahraničí a početnost ryb doma prořídla na hranici vymření.
Mám jich teď asi 7 mladých a žádné dospělce. Bohužel se mi s nimi moc nedaří - samice dorostou, 1x (vzácně 2x) vrhnou a je po nich, samci vydrží o něco delší dobu a pak se taky odporoučí. Zatím se mi nepodařilo přijít na to, kde je problém...
Navíc celý můj chov teď jede v dost "úsporném" režimu (tj. bez cílených odchovů), protože jsem věčně v zahraničí.
Michale, jak Ti "jdou" ty Phallichthys tico ? Máš dost mladých ? Ptám se pro případ, že bych chtěl doplnit o nepříbuzné jedince svůj málo početný chov .
Michale, jak Ti "jdou" ty Phallichthys tico ? Máš dost mladých ? Ptám se pro případ, že bych chtěl doplnit o nepříbuzné jedince svůj málo početný chov .
Asi jsi si nevšiml, že jsem u Tvého článku o výstavě divokých živorodek, se chtěl něco dozvědět.
Na to nemusíš rybu usmrtit. Mám v archivu uloženou fotku gonopodia bifurky, převzatou z obrázku živé ryby.
Gonopodium mám v plánu odfotit pod mikroskopem, jen čekám na to až jeden ze samců buď uhyne, nebo doroste další generace - mám zatím jen 2, tak nechci plýtvat.
Dodatečně jsem si všiml jednoho detailu, ale přes lupu to je rozmazané, takže by to chtělo, co nejvíc zblízka nafotit to gonopodium, jestli je opravdu dvojité, nebo se mi to zdá. Stejně ty ryby nelze zařadit mezi minipecilky bifurky, protože nemají ten význačný znak pravých micropoecilií.
No konečně jsou ty fota v galerii a můžu konstatovat, že to jsou obyčejné nijak výrazné paví oka.
Slíbené fotky zatím nejsou. Ty ryby, už asi chcíply. smiley
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one